سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

بیانیه سیاست حفظ حریم خصوصی کاربران

شرکت نرم افزاری پدیده سافت، متعهد است که حریم شخصی کاربران خود را حفظ نماید. بدین منظور خود را ملزم به رعایت  استانداردهای جهانی مورد نیاز در جمع‌آوری و حفاظت داده‌ها، می‌داند. در این متن، سیاست‌های شرکت پدیده سافت در نحوه حفاظت از داده‌ها و حفظ حریم خصوصی افراد بیان شده است.
مشاهده صفحات وب‌سایت‌های ما و استفاده از بسیاری خدمات ارایه شده در این وب‌سایت‌ها نیازمند دادن اطلاعات از سوی کاربران نمی‌باشد اما برخی موارد دریافت محصولات یا خدمات نیازمند اطلاعات شخصی شما می‌باشد. شرکت پدیده سافت در تمامی این موارد متعهد به حفظ اطلاعات شخصی شما می‌شود و به هیچ وجه اطلاعات فردی و شخصی کاربران خود را افشا نمیکند. در ادامه اطلاعاتی که جمع‌آوری می‌شود و نحوه جمع‌آوری آن‌ها آمده است.

چگونگی جمع‌آوری و استفاده از اطلاعات کاربران

در صورتی که شما در سایت امن‌پرداز حساب کاربری ایجاد نمایید، محصولات ما را سفارش دهید و خریداری نمایید، از خدمات ما استفاده نمایید و از ما تقاضای اطلاعات کنید اطلاعات شخصی شما در اختیار ما قرار می‌گیرد.
اطلاعاتی که ما درباره شما جمع آوری و نگه داری می‌کنیم به دو شکل آمده در زیر می‌باشد:

الف-    اطلاعاتی که شما خود در اختیار ما قرار می‌دهید که شامل موارد زیر هستند

1- نام و نام خانوادگی
2- شماره تلفن
3- آدرس پست الکترونیکی شما

انتقال اطلاعات شخصی به اشخاص ثالث
شرکت نرم‌افزاری پدیده سافت خود را در حفاظت از اطلاعات شخصی شما مسئول دانسته و اطلاعات شما را در اختیار هیچ شخص ثالثی قرار نمی‌دهد؛ به‌جز در مواردی که در قانون ذکر شده باشد و یا با شکایت شاکی خصوصی و حکم دادگاه اطلاعات در اختیار مراجع ذیصلاح قرار گیرد.

تغییرات در بیانیه سیاست حفظ محرمانگی
ما این حق را برای خود محفوظ می‌دانیم که در هر زمانی این بیانیه را ویرایش نموده و تغییرات خود را اعمال نماییم. در این شرایط شما موظف هستید که آخرین تغییرات ما را در بیانیه از طریق سایت مشاهده نموده و از آن مطلع شوید. البته تغییرات احتمالی ممکن است از روش‌هایی چون ایمیل یا اعلامیه در سایت به اطلاع شما رسانیده شود.